Espresso

    Värvi intensiivsuse kadu on seotud mõnede mehaaniliste põhjustega nagu näiteks kammi või harjaga juuste kammimine, fööniga kuivatamine, aga ennekõike ultravioletse valguse mõjuga, mida juuksed päeva jooksul paratamatult peavad taluma. Juuste pesemine neile sobimatu šampooniga võib samuti põhjustada värvi ja läike kadumist. Kõige selle vältimiseks töötas LA BIOSTHETIQUE välja hooldussarja värvi kaitsmiseks, mis on suunatud just pruuni värvi juuste vajadustele: PROTECTION COULEUR BRUNETTE.

    Seejuures ei oma mingit tähtsust, kas teie juuksed on toonitud, värvitud või täiesti loomulikud. Tootesari sisaldab üliefektiivset värvikaitsekompleksi, mis on ennast juba väga hästi tõestanud sarjas PROTECTION COULEUR. Värvikaitsekompleks tagab hoolduse tungides sügavale juustesse, kõrvaldades sealsed kahjustused ja neutraliseerides vabad radikaalid. Lisaks annab see tänu spetsiaalsele ultraviolettkiiri neelavale polümeerile kaitse päikese pleegitava mõju eest. Sarjas PROTECTION COULEUR BRUNETTE sisalduvad pruunid värvipigmendid kinnituvad juuksetüvele, säilitades ja tugevdades värvi intensiivsust ja elavdades pruunile värvile iseloomulikku läiget.

    PROTECTION COULEUR BRUNETTE on tänu šampooni ja palsami koosmõjule kahekordselt efektiivne.Mõlemad tooted on saadaval värvipigmentidega just soojades toonides brüneti esile toomiseks ja värvipigmentidega, mis on suunatud pruuni värvi jahedatele nüanssidele.