TÄIELIK ILU KULTUUR

  Elu ja ilu, bioloogia ja esteetika kombinatsioon. Uusimate teadusuuringute ja looduslike koostisainete ühendamine. Isiklik lähenemine igale nahatüübile ja igasugustele juustele. Need ongi meie püüdlused.

  Ettevõte

  Perefirma La Biosthétique arendab ja toodab ülitõhusaid kosmeetikatooteid juustele ja nahale, mida müüakse vaid rahvusvahelistes juuksuri- ja ilu-salongides. Täieliku ilu kultuuri põhimõtte olulisim alustala on alati inimene: klient, partner ja töötaja. La Biosthétique´il on üle 8 000 salongipartneri ja rohkem kui 500 töötajat üle maailma.
  Looduslik tooraine, ressursside mõistlik kasutamine, individuaalne ja personaalne nõustamine — ettevõttes La Biosthétique keskendume me alati kliendile: tema loomusele ja kultuurile, tema tervisele, võttes samal ajal eesmärgiks Täieliku ilu saavutamise.

  Perekond

  Esialgu juhtisid ettevõtet kahekesi selle asutaja Marcel Contier koos Siegfried Weiser´iga. Käesolevalt, peale Contier’ surma, juhib Siegfried Weiser ettevõtet koos oma poegade, Jean- Marc´i ja Felix´iga, tegutsedes firma peakontoris ja oma kodus Pariisis ning Pforzheimis, kus asuvad ettevõtte arendus- ja tootmisosakonnad.
  Olles pereettevõte maailmaturul, suurte rahvusvaheliste kontsernide seas, paistab La Biosthétique silma. Omanikest perekond Weiser on veendunud, et just selles peitubki nende edu võti: Keskendumine pereväärtustele lühiajaliste aktsionäride kasumi asemel avab ettevõttele uued arengu-suunad, samuti töötab suurepäraselt Prantsuse metropoli Pariisi kosmopoliitse elegantsi ja Schwarzwaldi traditsioonilise meistrite linna Pforzheimi kvaliteedile keskendunud tootmiskultuuri ühendamine. Seetõttu on La Biosthétique samal ajal nii rahvusvaheline kui selgelt määratletavate kohalike juurtega ettevõte. Üleilmne, kuid samas organiseeritud nii, et äri iga tahku saab juhtida vaid üks pereliige. See tähendab, et kõik ettevõtte osad ja inimesed on omavahel ühendatud tervikuks.

  Tootmine

  Iga pudel, iga tuub, iga piisk:
  Kvaliteet tähendab täiuslikkust. See on meie uurimistöö eesmärk. See on meie tootmismeetod. Keskendume igale üksikule tootele, austades samal ajal ökoloogilisi tingimusi. Seetõttu esindab La Biosthétique uusimaid leide dermatoloogia ja biokeemia valdkonnas, mida on põhjalikult kontrollitud nii laboris kui praktikas — loomulik, tõhus, kaunis.

  Tooted

  Täieliku ilu kultuur tähendab :
  Täiuslik, personaalne toode igale konkreetsele kasutusele — harmoonias kõigi teiste La Biosthétique´ toodetega. Looduslikud koostisained ja tipp-kvaliteet on kohustuslikud — mõlemad töötavad teineteisega kooskõlas, moodustades sünergia.

  Juuksehooldus

  Kvaliteet tähendab hea olemist.
  Hea tähendab väärtuslikku: tooted on loodud vastamaks juuste ja peanaha individuaalsetele vajadustele, need on tõhusad ja hästi talutavad. La Biosthétique´i maailmas tähendab hea, et iga aspekt on oluline, kuna kõik on omavahel seotud. Kvaliteet ei ole tingimus. See on hoiak, mida tuleb täita eluga. Ja seda ka La Biosthétique teeb.
  Üsna loomulikult. Iga päev. Igal hooajal.

  Värvid

  Värv inspireerib ja võrgutab.
  La Biosthétique ühendab inspiratsiooni kvaliteetsete koostisainetega ja tipptasemel teadusuuringud suurlinna trendidega. Tulemuseks on uskumatult mitmekesine ja lõpmatute võimalike kombinatsioonidega professionaalne värvisüsteem — palett puhast loovust. Seega saab igale kliendile pakkuda isiklikku ja kordumatut värvi.
  Läikivad ja kaunilt säravad juuksed. Iga päev.

  Nahahooldus

  Nahahooldusvahendid on La Biosthétique´ jaoks loomulik jätk. Kosmeetika teadmised on professionaalsuse olemus. Lisaks ka uus äriüksus meie juuksurisalongide partneritele. Kõik algab filosoofiast. Koos ihalusega kvaliteedi järele. Koos Täieliku ilu kultuuriga.

  Meigitooted

  Ilul on palju vorme.
  Lõpmatult võimalusi. Iga päev valib iga naine endale sobiva stiili ja igal õhtul võib ta seda valikut muuta. Meik on valikuvabadus. La Biosthétique´i kvaliteetsetes toodetes on ühendatud esteetika ja funktsionaalsus, glamuur ja hea taluvus — et saaksite luua omaenda Täieliku ilu.

  Ajalugu

  Kui Marcel Contier üle 50 aasta tagasi La Biosthétique´i lõi, võttis tema esialgne filosoofia arvesse kõike, ning neidsamu — elu “bios” ja ilu “aesthetic” — põhimõtteid järgitakse ka tänapäeval. Ta oli silmapaistev biokeemik ja uskus tugevalt, et looduslikud ained on mõttekamad kui sünteetilised. Ta oli filantroop ja humanist. Tema elufilosoofia „Mõtle häid mõtteid ja ela hästi” juhib ettevõtet La Biosthétique tänaseni.
  Ennekõike teadis Contier kuidas asjad on omavahel ühendatud : oma juuksurisalongis ei mõelnud ta vaid soengustiilile vaid ka peanahale. Ja kui ta juba mõtles peanahale, oli üsna loomulik, et järgmisena keskendus ta näo nahale ja sellele kuidas tagada täiuslik ning isiklik hooldus ja kosmeetika igale naisele ja mehele.

  Salongid

  On vaja teadmisi, et mõista, milline toode sobib ideaalselt just antud nahale. Millisele kliendile. Millistele isiklikele soovidele vastavalt. Seepärast pole oma salongides La Biosthétique tooteid kasutavad juuksurid lihtsalt meie kliendid. Nad on La Biosthétique´i väärtuslikud ja olulised partnerid, kes loovad täiuslikke hetki ja ilu. Kuna ilu on põhimõte, kus puuduvad kirjutatud reeglid. Ilu vajab oskuslikke ja kirglikke professionaale, kes elavad selle loomise nimel.

  Akadeemiad

  Mõningaid asju on võimalik õppida.
  Rahvusvaheliste La Biosthétique akadeemiate ja salongikoolituste eesmärgiks on haridus, mis võimaldab edu. Muudes asjades tuleb teil endal pingutada. Inimesena. Partnerina. La Biosthétique´i tööstiil iseloomustab pürgimine ülima professionaalsuse poole. Samuti kõigi ja igaühe individuaalsus, kes saadavad La Biosthétique´i ühisel teel edule. See ongi La Biosthétique´i loomus. See ongi La Biosthétique´i kultuur.